Adana Masaj Salonu Kumsal - Çekinmeden arayabilirsiniz GSM : 0532 157 79 20
Adana Masaj Salonu

Eğitimli Personel ile Masaj Keyfi
Bünyemizde yer alan tüm personel alanında uzman kadrodan oluşmaktadır. Gerekli tecrübeye sahip olan personel kaliteli hizmet almanızı sağlamakta ve güler yüzlü hizmet anlayışını benimsemektedir. Tüm personel belirli aralıklarda eğitim almakta ve bu düzenli olarak sürdürülmektedir. Salonumuzda temizliğe özen gösterilmekte ve tüm odalar hijyen kurallarına uygun olarak müşterilerimizin ihtiyacına sunulmaktadır.

Sauna Hizmeti

Ter bezlerinin açılması ve vücutta bulunan toksinlerin atılması için gerekli olan sauna hizmeti profesyonel olarak verilmektedir. Saunalarımız temiz ve bakımlı olmakla beraber içerisinde kalma sürenizde belirlenmektedir.

Adana Masaj Salonu Kumsal , sizin rahat etmeniz için her ayrıntıyı düşünmüştür. 5 yıldızlı otel konforunda sunulan hizmetler ekonomik fiyat politikası içerisinde sunulmaktadır. Özel dinlenme odalarında dinlenebilir ve günün yorgunluğundan arınabilirsiniz.

Adana Masaj Salonu Kumsal , gerekli olan tüm izin ve yasal belgelere sahiptir. Güven içerisinde hizmet alabilirsiniz. Ayrıca kurumsal olarak sunulan hizmetlerin içerisinde yer alan kampanya ve fırsatlardan da yararlanabilirsiniz.

Masaj Tercihinizi Bizden Yana Kullanın

Masaj alanında yaptığımız çalışmalar ile en çok tercih edilen firmalar arasında Adana Masaj Salonu Kumsal , yer alıyor ve tüm müşterilerimize garanti hizmet sunuyoruz. Masaj hizmetini veren firmamız bünyesinde tecrübeli ve eğitimli personel ile çalışmaktadır. Ayrıca sauna ve hamam hizmeti ile de müşterilerimize hizmet verilmektedir.

Sektör içerisinde başarı grafiğimiz her geçen gün artmakta ve müşterilerimizin en çok tercih ettiği firmalar arasında ilk sırada yer alıyoruz. Verilen tüm hizmetler kurumsal çerçeve içerisinde verilmektedir. Bunun için günün yorgunluğundan kurtulmak isterseniz kendinizi uzman ellere bırakabilirsiniz. Kasların gevşemesi ve stresten arınmak profesyonel bir masaj yolu ile mümkündür.

Bizi Tercih Etmeniz İçin 5 Neden
 Masaj ve hamam hizmetinde gerekli olan tüm yasal izinler alınmıştır.
 Müşteri memnuniyet garantili hizmet uzman personel ve masörler tarafından sunulur.
Adana Masaj Salonu Kumsal , 5 yıldızlı otel konforunda olup, müşterilerimiz için her ayrıntıya önem verilmiştir.
 Sauna, hamam ve masaj hizmetlerinde ekonomik fiyat politikası benimsenmiştir.
 Günün yorgunluğunuzu atmanız ve vücudunuzun daha dinç olması için doktor balıklar tarafından tedavi hizmeti sunulmaktadır.

Daha dinç olmak ve sağlıklı hissetmek isterseniz mutlaka size sunduğumuz hizmetlerden yararlanmanız gerekir. Çünkü etkili bir masaj sizi rahatlatır ve yorgunluğunuzu alır. Daha sonra hamam da yıkanabilir ve sauna ile toksinlerinizden kurtulabilirsiniz. Sizde yaşamın verdiği stresi salonumuzda güler yüzlü personelin verdiği hizmet ile atın ve rahatlayın.

Adana Masaj Salonu Kumsal , masaj salonu hizmeti ile hamam alanını birleştirmiş ve ortaya kaliteli hizmet anlayışını çıkarmıştır. Salonumuz profesyonel hizmet anlayışı içerisinde yönetilmekte ve her türlü sorun karşısında kurumsal çözümler sunulmaktadır. Sizde hizmetlerimizden yararlanmak isterseniz kurumsal müşteri hizmetlerimiz ile iletişim kurabilir ve randevu alabilirsiniz.


Adana hamam , masaj ve sauna hizmeti sunan firmamız. İnsan sağlığı ve insan hayatına çok önem vermekte olup, bu kriterler doğrultusunda gerekli ekipman ve personeli bünyesinde bulundurmaktadır. Bugün kendi sektöründe büyük olmasını sağlayan başlıca faktörlerden bir tanesi işimizi itina ve severek yapmamız olmuştur. Adana masaj kültürünü sizlere aşımamız için bizlere bir fırsat tanıyıp mekanımıza gelmeniz yeterli olacaktır. Sizin için sunuduğumuz hizmetleri web sayfasımızdan takip edebilir veya iletişim kaynaklarından herhangi birisini kullanarak bize ulaşabilirsiniz. Bizi tercih eden tüm müşterilerimize şükranlarımızı borç bilmekteyiz.


© Copyright Adana Masaj Salonu Kumsal ... Adana En İyi Masaj Spa Salonu ..Telefon 0 ( 322 ) 459 23 24 GSM 0 ( 532 ) 157 79 20
Masaj salonumuzda masaj sauna hamam kese köpük hizmetlerini alabileceğiniz kaliteli bir yer. Adana masaj salonu firmasında tüm hizmetler uzman bayan masöz personeller tarafından yapılmaktadır.

masaj salonu adana adana masaj salonu adana masaj masaj adana